טכנולוגיית אופסט חדשה ומדהימה מדפיסה יותר צבעים ופרטים

כשטוב אינו מספיק

סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הדפסת אופסט ברזולוציה גבוהה (STO-chastic) החדשה בהגדרה גבוהה, שמסוגלת להפיק צבעים ופרטים צילום כמעט. הסיבה שאתה כן יודע עליה היא שרק מעט מאוד חברות דפוס מסחריות מציעות את זה. ישנם יתרונות רבים לשימוש במסכים סטוכסטיים. טכנולוגיית ההקרנה החדשה אינה משתמשת בנקודות. מאמר זה מסביר את ההבדל בין שתי שיטות המיון.

הדפסה קונבנציונלית היא פשוט בסדר

רוב שירותי ההדפסה המסחריים המקומיים והמקוונים משתמשים במסכי קו קונבנציונליים המשתמשים בנקודות בדוגמת רוזטה עם כל צבע דיו במלאכים של 30 מעלות ושחור באמצע. כל שירות דפוס אופסט בוחר את מספר הנקודות לאינץ‘ מרובע (dpi) במסכי החצי-גוון. זה יכול לנוע בין 150 ל-300 בהתאם לחברה. יותר נקודות שוות יותר לפרטים.

בעיות דפוס אופסט לא משתפרות

כאשר לא ניתן לתקן בעיות קונבנציונליות בהדפסת אופסט באמצעות טכנולוגיה ישנה קונבנציונלית, ישנן בעיות פוטנציאליות שיכולות להתרחש עם נקודות החצי-גוון. חלקם הם דפוסי מואר ורצועות. פסים יכולים להתרחש בגוונים מדורגים ותערובות צבעים כאשר דיו מצטבר ומתאגרף.

כאשר מצוינות זמינה

ישנם יתרונות רבים לשימוש במסכים סטוכסטיים. טכנולוגיית ההקרנה החדשה הזו אינה משתמשת בנקודות. הוא משתמש במפרט אקראי זעיר מאוד של 20 מיקרון המדמה גרגירים בסרט. יש 1,270 מפרטים באינץ‘ מרובע. מסכים סטוכסטיים ברזולוציה גבוהה מייצרים יותר צבעי cmyk, הדרגות צבע חלקות ומתמזגים עם יותר פרטים בצלליות ובהדגשות ודפוסי מוארה.

טכנולוגיית הדפסה חדשה מבטלת את הבעיות הפוטנציאליות

יותר צבעים מדפיסים בהירים וחדים יותר מכיוון שהתהליך משתמש ב-10 עד 15 אחוז פחות דיו מהדפסת אופסט רגילה. זה מבטל את איסוף הדיו כך שיותר אור משתקף מהנייר הלבן והדיו לא יכול להתאגד וליצור תערובות והדרגות צבע לא רצויות. כמו כן, יש יותר מרחב פעולה אם הרישום משתנה במהלך ריצת העיתונאים. זה לא ישפיע על איכות תהליך ההדפסה.

האיכות משתפרת והעלות נשארת בערך זהה

לא לעתים קרובות אתה יכול לקנות מוצר באיכות גבוהה יותר והמחיר הוא בערך כמו או נמוך ממה שאתה עשוי לשלם כעת. טכנולוגיית דפוס אופסט חדשה זו של המאה ה-21 הופכת את התקנת העיתונות לקלה יותר, מהירה יותר ויש לה פחות בזבוז נייר במהלך ההכנה. הדיו מתייבש מהר יותר כך שזמני הייצור מצטמצמים ליעילות רבה יותר.

חברות דפוס אופסט מנסות להטעות אותך

כשאנשים נכנסים לאינטרנט ומחפשים את מילות המפתח „רזולוציה גבוהה“ או דפוס אופסט „בהגדרה גבוהה“ אין סיכוי שימצאו חברת דפוס שמשתמשת במסכים סטוכסטיים. שירותי דפוס רבים משתמשים במונחי שיווק מילות מפתח אלה כדי לנסות להרשים את החוקר הלא מיודע לחשוב שההדפסה שלהם טובה יותר. אל תלך שולל. הדרך הטובה ביותר לברר היא ליצור איתם קשר ולשאול מה מספר מסכי הקו של נקודות לאינץ‘ שהם משתמשים בהם להדפסת אופסט. מה שהם אומרים לך זה לא ברזולוציה גבוהה אלא אם כן הם אומרים לך שהם משתמשים בטכנולוגיית מסך סטוכסטי ברזולוציה גבוהה.

כאשר מצוינות זמינה טוב אינו מספיק

כאשר אתה משווה את בהירות הצבעים, הפרטים באזורי ההדגשה והצללים, מיזוג צבעים חלק והדרגתי לעבודות דומות קודמות. בנוסף, מסכים סטוכסטיים יכולים להדפיס אפקטים של גורם וואו כמו כרטיסים עדשים, כרטיסי פלסטיק, כרטיסי נייר כסף שאינם דורשים הדפסים יקרים והטבעת נייר כסף חם, כרטיסי נייר כסף יכולים להיות מודפסים בכל צבע Cymk באמצעות מיזוג והדרגות. עכשיו כשאתה יודע את היתרונות של הדפסת אופסט בחדות גבוהה של מסך כמעט צילום סטוכסטי, השלב הבא הוא להשתמש בו בעבודת ההדפסה הבאה שלך.


Source by Fred Aronowitz

About admin

Check Also

Sisel International – סקירת חברה

מבט כולל על חברה SISEL (מבוטא „לחוש“) הוא ראשי תיבות של; מדע, חדשנות, הצלחה, אנרגיה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments