חשיבות CTR בניהול קמפיינים מוצלחים של שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי הוא שיטה שמגיעה לתוצאות מדידות. כל מיני נתונים סטטיסטיים זמינים הקשורים לקמפיינים. לכל סוג שיטה יש מספרים רלוונטיים שעוזרים להבנת הקמפיין טוב יותר.

בעזרת שיטות כמו כולל פרסום של תשלום לקליק, שיווק בדוא“ל ומדיה חברתית, אפשר להבין את התוצאות. המדדים החשובים ביותר להבנתו יהיו שיעור הקלקות (CTR). זה מציין כמה אנשים מתעניינים במוצרים כאשר הם לוחצים על המודעה כדי לקבל את המידע. כאן, ההבנה של שיעור הקליקים והשלבים לפעול לקראתו הופכת להיות חשובה.

CTR וחשיבותו בניהול קמפיין:

ראשית, שיעור הקליקים הוא פשוט מספר הקליקים המתקבלים למספר הופעות. ניתן להתאים את אלה למודעות PPC, מודעות מדיה חברתית והודעות דוא“ל בהתאם לסוג הקמפיין שאדם מחליט לקחת.

שתי השיטות שמודדות את שיעור הקליקים הן מודעות PPC ומודעות מדיה חברתית. כאשר מפעילים קמפיין פרסום בשיטות, מודעות מופיעות בפני אנשים משוק היעד. בהתאם לכך, הצופים שרואים את המודעה מפצים על הופעות. אלה אנשים שצופים במודעה אך אינם פועלים על פיה. כעת, חברי שוק היעד שלך שלוחצים על הפרסומות שלך מהווים את מספר הקליקים.

בדרך כלל ניתן להיתקל בשני סוגי פרסומות בשיטות אלה. סוג השיטה בה נעשה שימוש משפיע על שיעור הקליקים שלך.

חיפוש פרסומות:

מודעות חיפוש מיועדות בדרך כלל לקמפיינים מסוג PPC. הפרסומות המופיעות בראש תוצאות החיפוש. פרסומות אלה נמצאות מעל הרישום האורגני ומתויגות תחת המילה „מודעה“.

מודעות לתצוגה:

הפרסומות הוויזואליות המופיעות באתרים שונים מהאתר של המפרסם או במהלך פיד חדשות ברשתות החברתיות. פרסומות אלו הן על פי החיפושים שמבצעים הצופים בתקופה האחרונה. רוב חברות ניהול תשלום לקליק משתמשות בשיטה זו ליצירת פרסומות מושכות כדי לשכנע את הצופים ללחוץ עליהן. עם זאת, למודעות אלה אין שיעור קליקים גבוה כמו מודעות חיפוש כפי שהן ניכרות לצופים שעלולים להימנע מהם. אבל, זה לא אומר שאלו אינם שימושיים. לפרסומות הממוקדות מחדש יש שיעור קליקים מכיוון שהמוצרים הם אלה שהצופים מעוניינים לקנות. ניתן להגדיל את שיעור הקליקים באמצעות מודעות לתצוגה כדי לגרום להם להופיע מחדש מול הלקוחות הפוטנציאליים.

כעת, כיוון שהובנו שיטות שונות, אין מספר קבוע הקובע שיעור קליקים גדול. שיעור קליקים גבוה יותר מסמל רק יותר קליקים לעסק ויכולת להגיע ליותר פוטנציאליים. לכן, זה יהיה אידיאלי לשמור על שיעור קליקים שהוא שווה או מעט גבוה מהממוצע בענף.

כמה טיפים לשיפור שיעור הקליקים:

עם כל ההבנה הזו, יישום זה אמור להיות קל יותר. בעת הפעלת קמפיינים שיווקיים רוצים למקסם את הפוטנציאל של השגת לידים והמרות חדשות. חלק מהטיפים כולל

-מחקר יסודי של מילות מפתח,

-ניסיון עם סוגים שונים של מודעות ו

-חידוד הפרמטרים על ידי הגעה לקהל הנכון.

לבסוף, שיפור ה- CTR בהחלט יכול להוות אתגר, אך לא כאשר יודעים מאיפה להתחיל עם פרסומות רלוונטיות שמהדהדות את הקהל הנכון.


Source by Sienna Brown

About admin

Check Also

מנהל התגים של Google – סקירה כללית

לפני כמה שנים מנהלי אתרים שמרו על כל האתר ואכן זו הייתה עבודה מעייפת עבורם. …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments