חשיבות השיווק הדיגיטלי

בכלכלה של היום קל להצדיק קיצוצים. מכיוון שכל כך הרבה חברות מתקשות להשיג כסף, מציאת אזורים לחיתוך פינות נראית כמו הגישה הנכונה. הסטטיסטיקה מראה שכאשר חברות מחפשות להוזיל עלויות, שיווק ופרסום הם בין הראשונים שמקבלים תקציב קטן יותר. זו לא תמיד תוכנית הפעולה הטובה ביותר. להיות חכם יותר לגבי המקום שבו אתה מוציא את דולרי השיווק שלך.

בימים אלה הצרכנים מוצפים ומוצפים במסרים שיווקיים מהרגע שהם מתעוררים, ועד לרגע שהם נרדמים. יש מודעות לבירה, מודעות למכוניות, מודעות לגאדג’טים ומכשירים שנועדו להקל על חייך. אך על פי רוב, כל המידע הזה נכנס באוזן אחת ויוצא מהשנייה. שלא תבינו לא נכון, השיווק יעיל וכאשר מדובר בזמן ההחלטה, המודעות שאליהן נחשף הצופה משפיעות פעמים רבות על ההחלטה שלו, אך הבעיה נעוצה בעובדה אחת קטנה. כל רדיו, טלוויזיה ומודעות מודפסות יכולות להיות ממוקדות לדמוגרפיה ספציפית. לדוגמה, מודעה מודפסת עבור BMW או מרצדס עשויה להצליח בוול סטריט ג’ורנל בניגוד לספורטס אילוסטרייטד. אף שמודעה זו עשויה להגיע ביעילות לקהל היעד המיועד, היא לא תמיד פוגעת בו בזמן שהם מקבלים החלטה על רכישת רכב, ולכן מאבדים חלק מהיעילות שלה.

כאן נכנס השיווק הדיגיטלי למשוואה. העובדות נמצאות מסביבנו – עיתונים ומגזינים מודפסים מאבדים את תפוצה, יותר ויותר משקי בית מחזיקים ב- Tivo או שירות DVR דומה המאפשר להם לפוצץ פרסומות טלוויזיה, והפופולריות הגוברת של נגני MP3 ורדיו לוויני הפחיתה משמעותית את הפופולריות של הרדיו. אולם אמצעי הפרסום האחד שצבר תאוצה בעשור האחרון, הוא האינטרנט. האינטרנט הוא הזדמנות מדהימה לא רק לספק פרסום ממוקד והופעות מותג לקהל היעד שלך, אלא שאתה יכול לעשות זאת בזמן המכריע ביותר בתהליך ההחלטה – ממש לפני הרכישה.

הכלכלה כיום מכריחה את כולם לחפש את העסקאות הטובות ביותר שהם יכולים למצוא. בדרך כלל עסקאות אלה נמצאות באינטרנט. שיווק דיגיטלי מסייע לחברה שלך להגדיל את חשיפתה לצרכנים המחפשים באופן פעיל את המוצר או השירות שלך, מה שהופך אותו ליעיל בהרבה מצורות פרסום אחרות. הגדלת החשיפה של החברה שלך באמצעות שיווק דיגיטלי מקבילה לכך שמקדונלד’ס מציגה לך רק פרסומת של ביג מק כשאת רעבה. הוא ממוקד, יעיל ורלוונטי.

אל תקצץ בתקציב השיווק של החברה שלך במהלך כלכלה זו; במקום זאת, התמקד בהוצאת דולרים שיווקיים שלך ביעילות רבה יותר על ידי השקעה בקמפיין שיווק דיגיטלי ממוקד ביותר.


Source by Aaron M. Garcia

About admin

Check Also

תוכנית השיווק האלקטרוני – סקירה קצרה ותכנית העבודה

א סיכום תוכנית שיווק התכנון השיווקי (המתבסס בתכנית השיווק) הוא פעילות ארגונית חיונית, בהתחשב בסביבה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments