השכרת במות לאירועים – דברים שכדאי לקחת בחשבון – מזג האוויר

השכרת במה לכל סוג של אירוע היא אחד התחומים החשובים ביותר לביצוע נכון. אם אתם מתכננים אירוע בחוץ, תצטרכו לשקול כיצד מזג האוויר ישפיע על דרישות ההיערכות שלכם. למשל, האם צפוי לרדת גשם ביום האירוע שלכם – אם כן תצטרכו לחשוב על שמירה על הרמקול, הלהקה או הזמר שלכם יבשים – שלא לדבר על כל ציוד התאורה והסאונד היקר שיהיו על הבמה.

כדאי לשקול גם אם היום צפוי להיות שמשי מאוד – כדי להפיק את המיטב מגג הבמה צריך להחשיך ככל האפשר כדי שתוכל לראות את מסכי התאורה או הווידאו שסודרו, ולהשתדל לא כוון את הבמה שלך אל אור השמש כשהשמש תשקע – הקהל לא יוכל לראות דבר! כיסוי גג גדול על הבמה שלך יעזור להגן על האמנים מפני השמש – או כל מזג אוויר קיצוני אחר.

בנוסף לכיסוי אזורי ההופעה עצמם, כדאי לשקול כמה אזורים מקורים מאחורי הקלעים ולצדדי הבמה – אלה יכולים לשמש את צוות הנהלת הבמה לאחסון קו אחורי, סאונד, תאורה ווידאו.

אחד השיקולים הגדולים ביותר בעת שכירת כל פסטיבל או בימת קונצרטים הוא איזו השפעה תהיה לרוח על האירוע. מהירות הרוח והכיוון קריטיים בעת תכנון האירוע שלכם. יש לתת תכנון קפדני למיקום הבמה, תוך התחשבות בכיוון הרוח השוררת, מיקום הבמה ולוודא שהפנים הפתוחות של הבמה לא פתוחות לכיוון הישירה שהרוח תנשב – זה יכול לגרום לעניינים קשה מאוד אם מהירות הרוח עולה.

יש לנקוט בניהול זהיר באתר כדי למדוד את הכיוון ומהירות הרוח באמצעות ציוד למדידת מהירות רוח כגון מד רוח. זה יעזור למארגני האירוע לדעת מהי מהירות הרוח בכל עת, כך שניתן לקבל החלטות האם יש לדחות או לבטל אירוע כאשר מהירות הרוח תהיה גבוהה מדי.

כאשר אתם מתכננים את אתר האירוע שלכם, אנא דברו עם אחד מיועצי ההקמה שלנו כדי לעזור לכם לאתר את הבמה שלכם במיקום הטוב ביותר. כיוון הרוח יכול להשפיע גם על הדרך בה הקול עובר מהבמה שלך ועלול להשפיע על התושבים הקרובים שלך.

שיקול אחרון אחד הוא ברק – אם יש סבירות לברק, עליך לוודא שכל ציוד הבמה והבמה מקורקע בחזרה לגנראטורים ולאדמה ולעמוד בכל התקנות המקומיות.


Source by Jill Hoad

About admin

Check Also

תקני אוזון למטהרי אוויר הנמכרים בקליפורניה – AB 2276 Regulation Cleaner Air

הצעת חוק 2276 לכנסת קליפורניה דורשת שכל מנקי האוויר הביתיים הנמכרים במדינה יעמדו בדרישות מחמירות …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments