השוואת לקוח טוויטר לנייד

טוויטר הוא אתר רשת חברתי קטן, וכמה אנשים התקשרו במיקרו -בלוג. זה בגלל שיש לו תכונה של רשתות חברתיות אבל מגיע גם בממשק קטן ופשוט כמו בלוג. זו הסיבה שלטוויטר יש הרבה משתמשים ומעריצים. הפשטות והממשק הקל לשימוש הופך למגנט נהדר שמושך יותר ויותר אנשים לעשות בו חשבון. בשל הרבה משתמשים, כעת ניתן לגשת לטוויטר בנייד באמצעות הטלפון. המשתמש שלו יכול להיכנס לחשבון שלו ולצייץ או לעדכן את הסטטוס שלו על ידי התקנת יישום לקוח טוויטר נייד. בואו נסקור ונברר איזה מהם יכול להיחשב כלקוח הטוויטר הנייד הטוב והשלם ביותר.

יש הרבה יישומים ניידים, הם:

1. טוויטר זעיר; אפליקציה שנראית ותפקדה בדיוק כמו הגרסה האמיתית של טוויטר. זה עובד רק על טלפון ג’אווה ו- Windows Mobile Pocket. התכונה העיקרית היא שהמשתמש יכול להגדיר עדכונים אוטומטיים בחשבון שלו.

2. דאבר; מדובר בלקוח מלא. הוא מאפשר למשתמש לעקוב אחר ציוצים חדשים ולחפש אנשים שאפשר לעקוב אחריהם. התכונה הטובה ביותר של Dabr היא יישום זה עובד באופרה מיני מבלי לגלול אופקית.

3. פלוסר; אפשר לומר זאת כלקוח הטוויטר הנייד השלם ביותר. הסיבה לכך היא ש- Flusr היא גרסה שונה של Dabr שכבר כוללת תכונה מלאה, תכונה נוספת שנוספה ב- Flusr הופכת אותה לשלמה יותר. הדבר הטוב ביותר ביישום זה הוא שיש לו ממשק מאוד ידידותי למשתמש.


Source by Nugroho Agung Pambudi

About admin

Check Also

טכנולוגיית אופסט חדשה ומדהימה מדפיסה יותר צבעים ופרטים

כשטוב אינו מספיק סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הדפסת אופסט ברזולוציה גבוהה (STO-chastic) החדשה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments