היתרונות של מוני מכות

מעקב אחר תעבורת האתר שלך חשוב מאוד לדעת אם האתר שלך מקבל מספיק תנועה/כניסות. הוא גם מספק מידע רב ערך בכל הנוגע לשיווק מקוון. ישנן דרכים רבות בהן תוכל להשתמש כדי לעקוב אחר המבקרים המקוונים שלך הנקראים מוני מכות. מונה אינטרנט או מונה פגיעות הוא תוכנת מחשב שמספרת לך את מספר המבקרים, או ההתאמות, שקיבל דף אינטרנט מסוים. לאחר ההגדרה, מוני ההתאמות האלה יגדלו באחד בכל פעם שנגישים לדף האינטרנט בדפדפן אינטרנט.

כיצד פועלים מונים באינטרנט?

Hit Counters מכיל מספרים. המספר מוצג בדרך כלל כתמונה דיגיטלית מוטבעת או בטקסט רגיל. תמונות עשויות להיות מוצגות במגוון גופנים או סגנונות; הדוגמה הקלאסית היא גלגלי מד המרחק. מונה ההתאמות מלווה באופן קבוע בתאריך ההגדרה שלו או באיפוס האחרון, אחרת לא יהיה בלתי אפשרי לנחש תוך כמה זמן התרחש מספר העמסות שנספרו.

מוני אינטרנט אינם מהימנים בהכרח במאה אחוז. מנהל אתר יכול להפעיל את הדלפק במספר גבוה כדי ליצור את הרושם שהאתר פופולרי יותר מכפי שהוא באמת או להשתמש בגנרטור תנועה כדי להגדיל את ההתאמות שלו באופן אוטומטי.

מספר מוני ההתאמות גדל על ידי משתמשי אינטרנט שנוהגים לאהוב את הרעיון של מוני ההתאמה מכיוון שהם:

1) בחינם: זה לגמרי בחינם לקבל מונה להיט. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתחבר ולבחור את הדלפק שאתה אוהב.

2) קל להתקנה: כל שעליך לעשות הוא להעתיק ולהדביק קוד HTML בדף האינטרנט שלך.

קבל מונה פגיעות חינם ותדע מאיפה התנועה שלך מגיעה. זהו שלב חשוב כאשר אתה משווק את אתר האינטרנט שלך. ישנם משאבים רבים העוזרים לך לעקוב אחר הנתונים הסטטיסטיים שלך ביעילות.

קיימים משאבים בחינם להוספת א מונה תנועה באתר האינטרנט שלך. חלקם טובים מאוד וכאשר אתה רק מתחיל לשווק את אתר האינטרנט שלך, שירות חינם עשוי להיות הפתרון הטוב ביותר.


Source by Bishara Hazboun

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments