היתרונות והחסרונות של אווטרים

הדמות היא משהו שהפך לחלק נורמלי מהחיים במאה ה -21. אנו משתמשים בגנרטור אווטאר ברבים מהאתרים בהם אנו מבקרים. אבל בכל פעם שאנו יוצרים אווטאר אנו נכנסים לגוף חדש ונוכל לאמץ אישיות חדשה לגמרי. אנו מתקשרים גם עם אווטרים של אנשים אחרים. אז כשהאווטאר יהפוך לחלק כה חשוב מחיינו, האם באמת עלינו להתחיל לעבור לגופים וירטואליים כל כך מהר?

למה אווטרים מדהימים

1. מיתוג

אווטרים הם דרך פנטסטית להציג את עצמכם בפני אנשים. אתה יכול לנתק את כישוריך ולקדם את עצמך בכל רחבי האינטרנט. הוא מונע מאנשים להתנגש באישיותך והוא מאפשר לך לקבוע את הטון לכל דבר שאתה עושה. לדוגמה, אם היית כותב על טכנולוגיית מחשבים אתה יכול לכלול משהו חנון באווטאר שלך שיתאים לקהל.

2. אישיות

הדמות שלך היא הרחבה של האישיות שלך. אם אתה כותב אתה יכול להוסיף עט או ספר לדמות שלך. אתרים רבים מציעים כיום מחולל אווטאר שיכול להכיל תוספות אלה.

3. מושך

אווטרים פונים לקהל. הם הופכים את ההתרועעות להרבה פחות מפחידה ומעודדים אנשים להתערבב. אם בחלק מהאווטאר שלך יש משהו שתואם את תחומי העניין שלך, אתה יכול להיכנס בביטחון. אינך צריך לדאוג שאולי תגלה שאין לך דבר במשותף עם האדם המדובר.

מדוע אווטרים לא שווים את הטרחה

1. שימושיות

כאשר אתה ליצור אווטאר אתה כמעט תמיד שואל את עצמך אם זה כדאי. אם אתה מדבר עם אנשים שאתה כבר מכיר אין הרבה טעם להחזיק אווטאר. יתר על כן, אנו חושפים כעת יותר ויותר פרטים על עצמנו. לעיתים רחוקות יש סיבה לדמות קטנה שחושפת את האינטרסים שלנו כשאנחנו יכולים פשוט לרשום אותם. גורם נוסף הוא האופן שבו האינטרנט והחיים מתנהלים. מה שהיה רלוונטי בבוקר לא בהכרח רלוונטי בערב. דברים משתנים בחיינו. אנו משתמשים במספר מותגים. יש לנו מצבי רוח שונים. אווטאר פשוט לא יכול לעמוד בקצב הדברים האלה.

2. סוגיות אמון

אם אתה מתחבא מאחורי אווטאר הפנים האמיתיות שלך אינן שם. אם הם לא יכולים לראות אותך למה הם צריכים לסמוך עליך? על פי כל מה שהם יודעים, עובד המשרד בגיל העמידה שהם חושבים שאיתו הם מדברים יכול להתברר כזקן שיושב בבית אבות. אין דרך לגלות את האמת אם מישהו משתמש בגנרטור אווטאר.

3. שווקים עתידיים

המשיכה „ליצור אווטאר“ נשארת רק אופנה כמו כל אחת אחרת. אין לה תפקיד קבוע בעולם האינטרנט, כמו דוא“ל ושירותי מסרים מיידיים. בסופו של דבר, הדמות תיעלם. לקוחות ולקוחות דורשים יותר מהאנשים שאיתם הם מדברים. הם רוצים לדעת שהם מדברים עם אדם אמיתי, והדרך היחידה לעשות זאת היא להופיע באופן אישי באמצעות מצלמת רשת. כאשר הגישות והרצונות משתנים, עתידו של האווטאר כישות נרחבת אינו טוב.


Source by Denise Beresford

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments