היקף השיווק הדיגיטלי והזדמנויות הקריירה שלו בהודו

ארגונים בהודו משנים את אסטרטגיות השיווק שלהם. מרגע שיטות השיווק המסורתיות, כיום, אסטרטגיית השיווק המרכזית של כל ארגון היא שיווק דיגיטלי. היקף השיווק הדיגיטלי כה עצום בהודו, שהוא יצר מגוון הזדמנויות קריירה.

כאשר כמעט רבע מאוכלוסיית המדינה מחזיקה בידם טלפון חכם עם גישה לאינטרנט ללא הגבלה, סוכנויות השיווק סוף סוף מבינות עד כמה חשוב לרכז את התקציב והמשאבים שלהן בשיווק דיגיטלי בהודו, במיוחד בהיבט השיווק הסלולרי שלה. חלפו מזמן הימים בהם חברות עם תקציבי השיווק הגבוהים שלה חשבו פעם רק על שלטי חוצות ואגירות, מודעות מדיה מודפסת, מודעות טלוויזיה ורדיו וכו ‚. אפילו לא חושב על שיווק מסורתי.

חברות, שמטרתן היחידה היא לקדם את שם המותג שלהן, מנסות לדחוף את המוצר או השירות שלהן, במיוחד באמצעות פרסום בפלטפורמות מדיה חברתית. מצד שני, חברות המנסות למכור את המוצר או השירות שלהן עושות זאת באמצעות „שיווק משיכה“, כלומר פרסום במנועי חיפוש, שם המשתמשים או הצרכנים יודעים את דרישותיהם. לא תמיד הדוגמה הזו נכונה.

כעת, אם מדברים על הזדמנויות הקריירה בשיווק דיגיטלי בהודו, ישנם הרבה תחומים בתחום השיווק המקוון שניתן לבחור מהם. כמה מהם הם, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), תשלום לפי קליק (PPC), שיווק ואופטימיזציה ברשתות החברתיות (SMM & SMO), שיווק בדוא“ל, שיווק באמצעות תוכן, ניתוח דיגיטלי ועוד. היקף השיווק באינטרנט בהודו הוא כה עצום, שהוא התפשט מערים מטרופוליניות לערים משכבות 2 בהודו. אתה לא באמת צריך תואר כדי להתחיל את הקריירה שלך בשיווק באינטרנט, אבל כדי להתמחות בכל היבט של שיווק דיגיטלי, החל מהמסע שלך כמתמחה בשיווק דיגיטלי ועד מנהל שיווק דיגיטלי, אתה צריך הכוונה מקצועית.

בואו נדון בתפקידי עבודה לאחר שהחלטת על ההתמחות שלך.

מנהל אופטימיזציה למנועי חיפוש: כמנהל קידום אתרים, אתה אחראי לאופטימיזציה של האתר לדירוג גבוה יותר בתוצאות מנוע החיפוש דרך עמוד וגם טכניקות חוץ.

מנהל Pay Per Click: מנהל PPC מנהל את השיווק של דפי האתר הרצויים במנוע חיפוש או אפילו ברשתות חברתיות, בניסיון להשיג עלות לקליק נמוכה יותר.

מנהל אנליטיקס דיגיטלי: כמנהל אנליטיקות דיגיטליות, אתה אמור לנתח נתונים מכל המקורות הרלוונטיים האפשריים ולהביא שינויים נחוצים לקמפיינים הדיגיטליים.

קרא עוד על היקף השיווק הדיגיטלי בהודו.


Source by Sahil Malhotra

About admin

Check Also

תוכנית השיווק האלקטרוני – סקירה קצרה ותכנית העבודה

א סיכום תוכנית שיווק התכנון השיווקי (המתבסס בתכנית השיווק) הוא פעילות ארגונית חיונית, בהתחשב בסביבה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments