הוספת כלי רשת חברתית באתר וורדפרס שלך

שום תוכנית שיווק באינטרנט אינה שלמה לחלוטין אלא אם שילבת את הדפים שלך עם כפתורי מדיה חברתית רלוונטיים המאפשרים שיתוף קל של התוכן שלך עם משתמשי אינטרנט אחרים. בזמן שאתה מיישם פרויקט פיתוח וורדפרס, מומלץ מאוד לשקול לשלב גם כלי רשת חברתית פופולריים המאפשרים למבקרים להעריך את התוכן שלך ולשתף אותו עם הרשתות שלהם באינטרנט.

זוהי הזדמנות מדהימה עבור דפי האינטרנט שלך לזכות בקידום יעיל וחינמי על ידי עידוד הקהלים שלך לעשות את השיווק עבורך. אפשר לשלב את הכלים האלה באופן ידני או פשוט על ידי התקנת תוסף וורדפרס, אם כי המאוחר יותר נחשב לנוח יותר מכמה סיבות –

1. התקנת תוספים היא יומן קל ומהיר יותר מאשר ניסיון ידני לשלב כל כלי.

2. זה פשוט יותר למי שאינו בקיא במושגים בעיצוב וקידוד אתרים.

3. התוצאה הסופית היא הרבה יותר אסתטית ומקצועית למראה.

4. זה בסופו של דבר פחות מלחיץ.

לאחר שבדקתי מגוון תוספים שיעזרו לך להוסיף מדיה חברתית במהלך פיתוח הוורדפרס שלך, הנה כמה מהכלים הטובים ביותר שיעזרו לך למקם ביעילות את הכרטיסיות בדפים שלך, לעבוד לטובתך ביוזמת השיתוף החברתי שלך וגם לוודא שהדפים שלך מואטים.

1. סרגל שיתוף:- אחד מהפסים האנכיים הזמינים הפופולריים והטובים ביותר הזמינים באינטרנט, סרגל הכלים לשיתוף חברתי זה קל מאוד להגדרה. זה גם יכול להיות מותאם אישית בקלות ומציע פונקציונליות נהדרת.

2. שימפנזה חברתית בדואר:- זהו תוסף קל במיוחד המאפשר אינטגרציה קלה בין הבלוג או האתר שלך עם אתרי רשתות חברתיות פופולריות כגון פייסבוק וטוויטר. בנוסף לאפשר למשתמשים לשתף את התוכן שלך, זה גם מאפשר פוסטים אוטומטיים בדפים ובחשבונות הטוויטר של המותגים.

3. התרועעות:- זהו אחד התוספים הפחות פופולריים הזמינים ללשוניות של מדיה חברתית, אבל הוא אסתטי באותה מידה במיוחד בגלל היכולת שלו למקם את עצמו בתוך התוכן לפי יישור מוגדר מראש או בסוף התוכן.

4. מיקום ידני של הכרטיסיות שלך:- לאלו שעדיין מתעקשים לשלב באופן ידני את כרטיסיות המדיה החברתית בפיתוח וורדפרס שלהם, יש מגוון מדריכים שתוכלו לעבור עליהם באינטרנט שידריכו אתכם בין הקודים השונים הזמינים. זה לוקח הרבה יותר זמן ודורש התאמה אישית קפדנית כדי להתאים למראה הכללי ולתחושה של הדפים שלך.

שילוב התוספים הללו הוכיח שהביא כמה תוצאות פנטסטיות לפיתוח דפי וורדפרס. שימוש אפקטיבי בכפתורים הללו על ידי הצבתם אסטרטגית מעודד שיתוף של התוכן שלך ופועל להנעת תנועה ממוקדת יותר לדפי האינטרנט שלך. פרסום כפתורים אלה בדפי האינטרנט שלך מציע הזדמנויות נהדרות ביישום פרויקטים שיווקיים חסכוניים במדיה חברתית ללא צורך בהשקעת זמן ומאמץ רב.


Source by Gaurav K Sinha

About admin

Check Also

הגברת מעורבות המשתמשים באמצעות שירותי פיתוח Sitefinity

Sitefinity CMS היא פלטפורמה דיגיטלית עכשווית שתוכננה במיוחד להגביר את מעורבות המשתמשים בצורה רווחית. הוא …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments