הגדל את מכירות השוק בעזרת עיצוב גרפי

יש פתגם פופולרי; „תמונה שווה יותר מאלף מילים.“ חוקרים אמריקאים גילו שהמוח האנושי יכול לפרש תמונות שהעין רואה תוך 13 אלפיות השנייה בלבד. הסיבה לכך היא שהעין האנושית הממוצעת מסוגלת לעבד תמונה מהירה יותר ב -92% מאשר קריאה בכמה שורות של מילים כתובות.

תמונה ברורה ומפורטת המסוגלת להעביר מסר ביעילות לקוראיו, בעלת שיעור גבוה יותר להיזכר בקלות, בהשוואה לתמונה ללא מטרה ספציפית. מכאן שבמיתוג, אסטרטגיה זו משולבת להגדלת הערך, ליצירת מודעות והופכת רכישת לקוחות פוטנציאליים לעבודה קלה יותר – מה שמביא לעלייה במכירות וביקוש.

ניתוח אחר קובע שחברות עם לוגו נהדר מתפקדות טוב יותר מחברות בלי. הסיבה לכך היא שהלקוחות נוטים לזכור תמונות כשהם רואים אותן שוב ושוב. לא רק זה, זה גורם להם לדעת למה לצפות מהחברה שלך. לכן, אם לקוחות פוטנציאליים נחשפים לאותו לוגו מדי פעם באמצעות מדיה חברתית ופרסומות, יהיה להם סיכוי גבוה יותר לזכור את הלוגו הזה בעת הצורך.

במאמר זה אשתף חמש דרכים להגדיל את המכירות באמצעות עיצובים גרפיים.

הגרפיקה צריכה להיות קצרה ופשוטה

לקוח יוכל לרחרח על איכות הגרפיקה שלך. השקעה בעיצוב גרפי באיכות טובה לא רק תרשים את הלקוחות שלך, אלא גם תראה עד כמה אתה מקצועי. הגרפיקה שלך צריכה להיות ברורה ואיכותית, בעוד שהמילים הכתובות על הגרפיקה צריכות להיות קצרות ופשוטות. אל תעמיס על התמונה כי זה עלול לגרום לבלבול במוחם של לקוחותיך.

שימו לב למילות המפתח

הוספת שיחות טלפון והדגשת חלקים מהתוכן הכתוב תגרום לקורא להתמקד יותר במידע זה. לכן, אם אתה רוצה שהקוראים יציינו מילות מפתח והפניות מסוימות מהאתר שלך או מהחברה שלך, זו הדרך לעשות זאת.

כְּתִיבָה יָפָה

חזית האתר שלך, או כל דבר שאתה כותב עליו, ממלא תפקיד חשוב בתפיסת תשומת לב הקוראים. אין גודל קבוע או חזית לשום דבר, אבל חזית טובה צריכה להיות קלה לקריאה מבלי שהמידע יהיה צפוף מדי ומרווח מדי. למציאת האיזון בין השניים יש חשיבות רבה לצמיחת העסק שלך.

שימוש בצבעים הנכונים

פרט לחזית המשמשת בעת כתיבה, צבע הגרפיקה חשוב לא פחות. צבע יוצר רעיונות, מבטא מסרים, מעורר עניין ומייצר רגשות מסוימים. כמה צבעים מחזיקים בחשיבות אוניברסלית ונוטים ליצור מסר מסוים בתת המודע של הקוראים שלך. לדוגמה, אדום – זה בדרך כלל אומר דם או סימן אזהרה. כמו כן, שילוב צבעים טוב מחזק את האתר שלך ואת המיתוג של העסק שלך.

תהיה מאמן

אימון, התייעצויות או סמינרים מובילים עשויים להיראות כמו בזבוז זמן עבורך, אך הם אינם. למעשה, בתור סטארט-אפ, אינך צריך להתאמץ בכדי להיות מאמן או סמינר להוביל, אך תוכל להציע טיפים לייעוץ חינם וטיפים מדי פעם בנישה העסקית שלך. זה עוזר לך ליצור ערך בקרב הלקוחות שלך והעסק שלך. אנשים היו גם מרחיקים לכת וממליצים עליך בפני חבריהם, משפחותיהם ועמיתיהם. בעוד שבסמינרים העיצוב של תבנית ה- PowerPoint יכלול את תבנית נושא הלוגו של החברה שלך. בדרך זו, זה יראה עד כמה אתה מקצועי בנוגע לעסק שלך – מה שיגייס גם לקוחות.


Source by Karina Popa

About admin

Check Also

WD Gann Square of 9

בתחילת המאה ה -20 וול סטריט ושוק המניות בניו יורק היו סמלים מאוד בולטים של …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments