הגברת מעורבות המשתמשים באמצעות שירותי פיתוח Sitefinity

Sitefinity CMS היא פלטפורמה דיגיטלית עכשווית שתוכננה במיוחד להגביר את מעורבות המשתמשים בצורה רווחית. הוא מציע ערכת כלי ניהול מלאת תובנה ומוכרת בתוך ממשק ידידותי למשתמש, ובכך מאפשרת למשווקים להיות יצירתיים ויעילים יותר. מאז שחרורו הראשון, שירותי הפיתוח של Sitefinity צצו עם עדכונים ותכונות סטנדרטיים בגרסאות החדשות ביותר שלו.

לאחרונה שוחררה גרסת Sitefinity 11.2 והיא הופיעה עם הרבה תכונות חדשניות המציעות חוויה מעולה למשתמשים. בסך הכל, שירותי הפיתוח של Sitefinity לוקחים בחשבון את התכונות החדשות הבאות של Sitefinity:-

Sitefinity CMS HubSpot Connector: זה יאפשר לעסקים לבצע שינויים בקלות בטפסי Sitefinity CMS הקיימים כדי להפעיל זרימות עבודה אוטומטיות וגם להשיק נתונים ב- HubSpot. יתר על כן, היא מעניקה למשתמשים שליטה מלאה על תכנון השטח ומעבדה מחדש של אותה טופס במסעות פרסום שונים על ידי הסטת מפתח ה- API המקושר ל- HubSpot.

ניהול אירועים בצורה יעילה: ניהול האירועים כיום הוא ללא בעיות לתחזוקה וניתן דגש רב על עיצוב לא מסובך ונקי. אתה יכול להפיק תועלת מניהול קל של אירועים, תצוגות רשימות משופרות ורבים נוספים.

אימות מותאם אישית: כעת תוכל להשתמש בממשק ה- API של אבטחת Sitefinity CMS ולהשאיר את חלק האישור ולהיכנס ישירות כמשתמש. היבט זה ישים באיזו שעה אתה משתמש במנגנון מותאם אישית על מנת לאשר את המשתמשים שלך הנמצאים מחוץ ל- CMS של Sitefinity.

API של בדיקת בריאות: אם בא לך לפתח מודולים מותאמים עבור אתר Sitefinity שלך, אז אתה יכול להפיק את המרב משירותי בדיקת הבריאות וגם לשלב כמה קודים קונבנציונליים במודולים שלך. זה יוסיף באופן ניכר להיקף שירות בדיקת הבריאות שלך וישתמש בו כמנגנון מרכזי לאימות הפונקציות החיוניות של Sitefinity.

תיעוד חדש: כעת תוכל לבחון את הסט הכולל ביותר של תיעוד CMS של Sitefinity, שיעדכן אותך לגבי מודלים ותהליכים של SiteSync, ותוכל גם לברר כיצד לסדר את העבודה עם SiteSync. תקבל גם את היכולת לצפות בסרטונים שחושפים תצורות מורכבות אך עיקריות של SiteSync.

עורך טקסט עשיר של תוכן חדש: המשתמשים יכולים כעת פשוט לשנות את ההגדרות של עורך הטקסט העשיר ולעזור זה לשפר את חווית המשתמש. העורך נוצר בממשק המשתמש של Kendo וקובץ התצורה מתואר יחד עם אפליקציית Admin.


Source by Sumeet Khanna PhD

About admin

Check Also

מידע על פיתוח עסקי מקוון למתחילים

לפיתוח עסקי מקוון יש מרכיבים רבים ושונים. הדבר החשוב ביותר שיש להבין הוא שזה תהליך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments