האם הצפי שלך מדמיין את עצמו באמצעות המוצר או השירות שלך?

אף אחד לא יכול לעקוב אחר מעשה או מסר מבלי לחשוב תחילה או לראות במוחו שאפשר להשיג זאת. אתה יכול להשיג השתתפות נפשית על ידי סיוע לקהל שלך לדמיין ולראות במוחו כיצד המוצר או השירות שלך יעזור להם. סוכני נדל“ן מנסים לעזור ללקוחותיהם לדמיין את החיים עם משפחתם בבית מסוים. כשהוא מציג את הבית, הסוכן רוצה שהאנשים יראו בו את שלו.

אני זוכר שבילה קצת זמן בקי ווסט בפלורידה קיז. כל לילה לפני הדמדומים, כולם היו מתכנסים במזח סאנסט כדי לצפות בשקיעה וליהנות מהנוף. זהו זמן נהדר ביום להירגע וליהנות מיופיו של הטבע. זוהי גם ההזדמנות המושלמת עבור ספקים ומבצעי רחוב להטיל את מרכולתם. ראינו להטוטנים, בולעי חרבות, קסמים, העבודות. לילה אחד, כשהתבוננתי באנשים שחלפו על פניהם, רבים מהם רצו לצפות אך הרגישו ביישנים, אלא אם כבר התאסף קהל סביב השחקנים. השחקנים ידעו שאם לא יקבלו קהל, לא היו מרוויחים כסף. כאשר מישהו נשאר אנונימי, הוא מרגיש לחץ מועט לתרום. ראיתי מישהו שעשה מעשה קסם קורא למישהו שניסה להישאר בעילום שם. עד מהרה, השחקן מעורב באיש במעשה שלו. זה משך יותר אנשים לצפות וגם קיבל תרומה מהג’נטלמן שכבר לא היה אנונימי.

קבוצה של חוקרים הלכה מדלת לדלת במכירת מנויים לטלוויזיה בכבלים. כאשר הם כללו את המשפט „תארו לעצמכם כיצד טלוויזיה בכבלים תספק לכם בידור רחב יותר“, הם השיגו מיד הצלחה רבה יותר. 47 % מאלה שאמרו להם לדמיין טלוויזיה בכבלים קנו מנוי ואילו רק 20 % מקבוצת הביקורת עשו זאת. המוח מופעל כאשר אתה עוזר ללקוח הפוטנציאלי שלך לדמיין את המוצר או השירות שלך.

במצבי שכנוע רבים, ייתכן שהקהל שלך כלל לא מעוניין במסר, בשירות או במוצר שלך. איך מושכים עוברים ושבים? פעמים רבות כאשר אנו רואים מצב שכנוע, אנו אוהבים להישאר בעילום שם. אנחנו לא רוצים להרגיש לחץ אז אנחנו צופים מרחוק. אם מישהו בחנות הבגדים שואל אם אנחנו רוצים עזרה אנחנו אומרים „לא“. אנו נמנעים מהמעורבות מכיוון שבתוך עמוק אנו יודעים שהשתתפות במעורבות תפחית את התנגדותנו.

אם אתה רואה מישהו מסביבך או בקהל שלך שמונע או דוחה את המסר שלך, נסה לערב אותו. אתה יכול לקבל מתנדב מהקהל שלך ובכך לגרום לו להשתתף ברצון, תוכל לשנות לחלוטין את נקודת המבט שלו. בעלי חנויות לחיות מחמד מפורסמים בכך. הם רואים ילדים נכנסים רק כדי להסתכל מסביב. ההורים לא רוצים שיהיה כלב בבית, אבל בנם או בתם עדיין רוצים להסתכל. הבעלים מחכה בסבלנות לראות את עיניו של הילד מאירות ומתאהבות מיד בגור חדש. הילד מחזיק ומחבק את הגור והאבא יודע שהוא נמצא במאבק. הבעלים חכם ואינו רוצה להילחם באב. הוא רק אומר, „זה נראה כאילו היא התאהבה בגור הזה. אני מבינה את החשש שלך מלהביא גור חדש-מי יהיה האחראי עליו? תגיד לך מה-פשוט קח את הגור הביתה לסוף השבוע ו אם זה לא מסתדר, תחזיר אותו. “ כמובן, אתה יודע שהשאר היסטוריה. מי לא יכול להתאהב בגור אחרי סוף שבוע? הבעלים משך בהצלחה לקוח מסרב להסתבך.

השתמש בשאלות שייצרו „כן“. כשאתה יוצר את המצגות השיווקיות והמשכנעות שלך, עליך להנדס את מספר הפעמים שאתה גורם לקהל שלך להרים ידיים, להגיד כן או להנהן בראש. כמה כן מילולי אתה מקבל? דרך קלה ויעילה לקבל תגובות חיוביות יותר היא להנדס שאלות שיקבלו תשובה חיובית. לדוגמה, כאשר מילה מסתיימת ב“לא „היא תביא תשובת“ כן „. שקול את המשפטים הבאים:

האם זה לא היה?

הלא כן?

לא יכול היה?

לא?

זה לא אמור להיות?

אתה לא?

אתה לא יכול?

זה לא היה?

לגרום לקהל שלך לזוז פיזית יכול להשפיע גם על אופן קבלת המסר שלך. מעורבות יכולה להיות משהו פשוט כמו לגרום לאנשים להגיד „כן“, להרים ידיים, או אפילו רק להנהן בראש „כן“. ככל שתוכל ליצור יותר תנועה ומעורבות, כך יכולת השכנוע שלך גדלה. משכנעים גדולים מחפשים זמנים בהם הם יכולים לקבל אישור מהקהל שלהם. הם מהנדסים את המסר השכנוע שלהם בכדי לקבל כמה שיותר „כן“ מילולי, מנטלי או פיזי לאורך כל המצגת. וישנן הוכחות טובות לתמיכה בפרקטיקה זו. מחקר אחד הביא קבוצה גדולה של סטודנטים לעשות „מחקר שוק על אוזניות הייטק“. לתלמידים נמסר כי החוקרים רצו לבדוק עד כמה האוזניות פועלות כשהן בתנועה (בזמן שהלובשים רקדו מעלה ומטה ומניעים את ראשיהם לקצב של לינדה רונשטאדט והנשרים). בעקבות השירים, החוקרים ניגנו ויכוח כיצד יש להעלות את שכר הלימוד של האוניברסיטה מ -587 $ לסמסטר ל -750 $ לסמסטר. לקבוצה אחת של תלמידים נאמר להזיז את הראש למעלה ולמטה לאורך כל המוזיקה והדיבור. לקבוצה אחרת נאמר להזיז את הראש מצד לצד. לקבוצה אחרונה נאמר לא לבצע תנועות כלל.

לאחר „בדיקת האוזניות“ התבקשו הסטודנטים למלא שאלון על לא רק האוזניות, אלא גם על שכר הלימוד של האוניברסיטה. אלה שהנהנו בראשם למעלה ולמטה (כן תנועה) בסך הכל דירגו זינוק בשכר הלימוד כטוב. אלה שמנערים את ראשיהם מצד לצד (ללא תנועה) בסך הכל רצו להוריד את שכר הלימוד. אלה שלא הזיזו את הראש לא ממש השתכנעו בדרך זו או אחרת. במחקר דומה באוניברסיטת מיזורי, החוקרים מצאו כי פרסומות טלוויזיה היו משכנעות יותר כאשר לתצוגה החזותית היו תנועות אנכיות החוזרות על עצמן, למשל, כדור מקפץ.

שיתוף לקוחות עם מגע אנושי פועל היטב גם בחנויות קמעונאיות. בני אדם נמשכים באופן טבעי לפעילות אנושית אחרת. מראה בני אדם אחרים בתנועה מושך אנשים-ומגדיל את המכירות. מחקרים מראים שככל שיותר אנשי קשר יוצרים עם הלקוחות, כך המכירה הממוצעת גבוהה יותר. למעשה, כל קשר שיזם עובד בחנות מגביר את הסבירות שקונה יקנה משהו. לקונה שמדבר עם איש מכירות ומנסה משהו יש סיכוי גבוה פי שניים לקנות מאשר לקונה שלא עושה אף אחד. לשיחה עם עובד יש דרך לקרב את הלקוח ולערב אותו באופן פעיל.

כולם משכנעים למחייתם. אין דרך לעקוף את זה. בין אם אתה איש מכירות, יזם או אפילו הורה להישאר בבית, אם אינך מצליח לשכנע אחרים את דרך החשיבה שלך, אתה תישאר כל הזמן מאחור. קבל את הדוחות החינמיים שלך ב- שכנוע מגנטי כדי לוודא שלא תישאר צופה באחרים חולפים על פניך בדרך להצלחה. דונלד טראמפ אמר זאת בצורה הטובה ביותר, „למד את אומנות השכנוע. תרגל אותה. פיתח הבנה של ערכה העמוק בכל ההיבטים של החיים“.

סיכום

שכנוע הוא פיסת הפאזל החסרה שתפצח את הקוד כדי להגדיל באופן דרמטי את ההכנסה שלך, לשפר את מערכות היחסים שלך ולעזור לך להשיג את מבוקשך, מתי שתרצה ולזכות בחברים לכל החיים. שאל את עצמך כמה כסף והכנסה הפסדת בגלל חוסר היכולת שלך לשכנע ולהשפיע. תחשוב על זה. בטוח שראיתם הצלחה מסוימת, אבל חשבו על הפעמים בהן לא הצלחתם לעשות זאת. האם היה פעם שלא הבנת את הנקודה שלך? לא הצלחת לשכנע מישהו לעשות משהו? האם השגת את מלוא הפוטנציאל שלך? האם אתה מסוגל להניע את עצמך ואחרים להשיג יותר ולהשיג את מטרותיהם? מה עם מערכות היחסים שלכם? תארו לעצמכם שתוכלו להתגבר על התנגדויות לפני שהן מתרחשות, דעו מה הסיכוי שלכם חושב ומרגיש, הרגישו בטוחים יותר ביכולתכם לשכנע.

סימן המסחר של קורט מורטנסן הוא שכנוע מגנטי; במקום לשכנע אחרים, הוא מלמד שכדאי למשוך אותם, בדיוק כמו שמגנט מושך אליה מתכות. הוא מלמד שהמכירות השתנו והצרכן הפך סקפטי וציני באופן אקספוננציאלי בחמש השנים האחרונות. רוב השכנעים משתמשים רק בשתיים או שלוש טכניקות שכנוע כאשר ישנן למעשה 120 זמינות!


Source by Kurt Mortensen

About admin

Check Also

WD Gann Square of 9

בתחילת המאה ה -20 וול סטריט ושוק המניות בניו יורק היו סמלים מאוד בולטים של …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments