דפי מאסטר קלים וגמישים עבור ASP קלאסי

הבעיה:

Classic Active Server Pages היא עדיין דרך חזקה וגמישה לבניית אתרים. שפת VBScript קלה ללימוד והיא דורשת רק עורך טקסט כדי לכתוב את דפי האינטרנט. החיסרון היחיד של ASP היה שהאתר ייראה אותו הדבר בכל עמוד היה עבודה מייגעת והיה קשה לבצע שינויים קוסמטיים. סטנדרטיזציה של המראה והתחושה באתר יכולה להיות קשה. שימוש בקוד של אתר קיים עבור אתר אחר עם פריסה שונה עשוי להיות בלתי אפשרי.

מתכנתים רבים ניסו לפתור את בעיית התבניות באמצעות מנגנון הקובץ הכולל של ASP וזה פתר חלק מהבעיה. הכנסת חלקים שונים של הפריסה לקבצי כולל עזרה אבל היא גם הפצת את הקוד והקשה על התחזוקה. אם אתה יודע משהו על ASP include קבצים אתה יודע שהם לא דינמיים – אתה לא יכול לכלול אחד „על תנועה“ כביכול. שינוי המראה והתחושה של אתר בזמן ריצה הוגבל לגיליונות סגנונות CSS.

הפתרון:

בעיית התבניות ב- Classic ASP נפתרה והפתרון הוא חינמי לשימוש לכל מתכנת. מנוע התבנית KudzuASP מאפשר למתכנתי ASP קלאסיים את היכולת להשתמש בקבצי תבנית HTML באותו אופן שבו מתכנתי ASP.NET משתמשים ב-Master Pages. בעת שימוש ב-KudzuASP פריסת האתר מאוחסנת במסמך HTML פשוט המשתמש בתגי סימון מיוחדים. KudzuASP משתמש בתגי הסימון הללו כדי לבצע קריאות פונקציות במהירות גבוהה חזרה לדף ה-ASP שלך בנקודות בתבנית שבהן יש צורך בתוכן כדי „להשלים את החסר“. התוצאה היא מתודולוגיה גמישה ביותר המאפשרת לתבנית HTML להניע את תהליך הפריסה. אם אתה צריך לשנות את הפריסה של אתר שלם, אתה רק צריך לעשות את השינוי הזה בתבנית.

מה לגבי האתגר האחר של שינוי המראה והתחושה של האתר בזמן ריצה. KudzuASP מנצח את שיטת include files הישנה. אתה יכול לקבל מראה ותחושה שונים לחלוטין על סמך מי התחבר, לאיזו קבוצה הם שייכים, עונת השנה או אפילו השעה ביום – מכל סיבה שהיא. כשמגיע הרגע לכתוב את דף האינטרנט לדפדפן אתה פשוט מציין תבנית HTML שונה ממערכת הקבצים או מסד הנתונים – זה כל כך קל!

סיכום

KudzuASP היא מערכת גמישה המספקת הרבה תכונות תבניות כמו איטרציה, החלפה, הכללה מותנית ואי הכללה של תוכן. הוא תוכנן באמצעות ארכיטקטורת רכיבים גמישה שהופכת את הכתיבה וההתקנה של הרכיבים שלך לקלים להפליא. אחד הדברים הטובים ביותר ב-KudzuASP הוא שהוא קוד פתוח וחינמי לשימוש באתרים אישיים ומסחריים.


Source by Andrew Friedl

About admin

Check Also

הגברת מעורבות המשתמשים באמצעות שירותי פיתוח Sitefinity

Sitefinity CMS היא פלטפורמה דיגיטלית עכשווית שתוכננה במיוחד להגביר את מעורבות המשתמשים בצורה רווחית. הוא …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments