אינטרנט בלוויין

אינטרנט לוויין היא טכנולוגיה המספקת שירותי אינטרנט במהירות גבוהה לצרכנים המשתמשים בלווייני תקשורת הנמצאים במסלול מעל כדור הארץ. סוג זה של חיבור לאינטרנט הוא פשוט מערכת שבה הנתונים במעלה הזרם (היוצא) והמורד (הנכנס) נשלחים מלוויין ומגיעים למחשב שולחני או למחשב נייד. מנוי לשירות אינטרנט מסוג זה זקוק לאנטנת צלחת לווין ו מקלט (מודם) הפועל בחלק המיקרוגל של ספקטרום הרדיו. מחשב המנוי, משדר בקשות לאנטנת צלחת לווין באמצעות המודם. אז אנטנת הצלחת שולחת ומקבלת אותות מהלוויינים במסלול מעל קו המשווה. צלחת הלוויין חייבת לשמור על מבט נקי של השמים הדרומיים אם היא ממוקמת בארצות הברית.

אנשים המתגוררים באזורים כפריים שבהם אין קו זמין דיגיטלי (DSL) וחיבורי מודם כבלים, מועמדים לשירות לווין. היא גם הפכה לאלטרנטיבה אפשרית יותר ויותר עבור מנויים עירוניים שגם הם זקוקים לאינטרנט במהירות גבוהה בשל ההתקדמות הטכנולוגית. התקנת לוויין תפעל גם במקרים שבהם חסרים השירותים הבסיסיים ביותר כגון חשמל. כל עוד למשתמש יש גנרטור או אספקת סוללה שיכולים לייצר את החשמל הדרוש לתפקוד מערכת מחשבים שולחניים, שירות לוויין דו כיווני יצליח. אפשרות האינטרנט הלוויין דו כיווני עוקפת את תהליך החיוג הדומה לחיבור אינטרנט למודם כבלים. במקרה זה חומת אש היא הכרח להגן מפני ניסיונות פריצה.

חיבור אינטרנט בלוויין לאינטרנט הוא נהדר עבור גלישה באינטרנט והורדה של קבצים מסוגים שונים. זה יכול להוריד תמונות, קבצי קול ווידיאו בהצלחה. ניתן להשתמש בו גם יחד עם משחקי מחשב מקוונים. עבור מפתחי אתרים, ניתן להשתמש בשירות לוויין להעלאת קבצים לשרתים המארחים את האתרים. סוג זה של חיבור לאינטרנט מציע מספיק רוחב פס כדי לאפשר למנוי לעסוק במספר פעילויות באינטרנט מבלי שיהיו לו בעיות קישוריות.


Source by Elijah Gardena

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments