איך עובד Witricity ואיך Witricity חוסך לך כסף

Witricity היא חברה חדשה שלקחה חשמל והפכה אותו לשידור אלחוטי. החשמל שהמשדרים האלקטרומגנטיים פולטים יוצר את היכולת לקבל חשמל למרחקים קצרים ללא שימוש בחוטים. המקלטים מכוונים לאותו תדר חשמלי ואוספים את החשמל באמצעות השדה המגנטי שנוצר. אז מה זה אומר, ולמה זה שימושי? ובכן, לא רק שזה יוצר סביבה אלחוטית … זה יכול לחסוך לך הרבה כסף.

הדרך בה אנו משתמשים בחשמל קונבנציונאלי

אנו מחברים את המכשירים שלנו לקיר ומשתמשים בחשמל דרך הכבל. ובכן, זה מוביל גם ל“ערפדות חשמלית „ומנקז עד 20% יותר חשמל ממה שאנחנו משתמשים בפועל. 20% אלה הם צריכה יומית ומתווספים במהירות לסכום משמעותי ביותר. תארו לעצמכם להפחית את חשבון החשמל ב -20% ותוכלו לראות את החיסכון הפוטנציאלי. עדות מבטלת את „הערפדים החשמליים“ הנגרמים כתוצאה מחבלים. המערכת משתמשת באלקטרומגנטיות בדיוק כמו השדה המגנטי של כדור הארץ שלנו והמקלטים ממירים את השדה המגנטי בחזרה לחשמל. החיסרון היחיד הוא שמחולל השדות המגנטיים לא יכול להיות רחוק מדי. העיצוב הוא דק יחסית ויכול להסתתר בקלות בשקוע הקיר או מאחורי תמונות.

Witricity לא פרסמה את המוצר שלה באופן פומבי החל מה -6/09

המוצר הטכנולוגי האלקטרומגנטי האלחוטי שלהם אמור לצאת תוך שנה. איזו המצאה נהדרת וקונספט מסודר. נצטרך לחכות ולראות אם הטכנולוגיה יעילה כלכלית ומה תהיה ההחזר הראשוני על ההשקעה.

מבט שימושי נוסף יהיה Witricity ושימוש באנרגיה מתחדשת. עם עידן המידע אפשר ליצור מערכות משלך תמורת חלק קטן מהמחיר. גנרטורים של אנרגיה סולארית ורוח יחד עם הרעיון האלקטרומגנטי יגרמו לחסכון קיצוני בחשמל. זה יהיה שימוש נהדר עבור אלה שחיים מחוץ לרשת. נצטרך לחכות ולראות. בינתיים ישנם מדריכים מעולים שיכולים להראות לך כיצד לבנות מחוללי רוח ומערכות חשמל סולאריות משלך. אתה יכול ליצור מערכות משלך שבעבר עלו אלפים במאות בלבד.


Source by Brandon Mchale

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments