אחסון אתרים ושיווק נייד בפייסבוק

אחסון אתרים ושיווק בפייסבוק

מה עובד עם מדיה חברתית לבעלי עסקים?

פייסבוק לנייד לעסקים

ראשית, רוב האתרים והבלוגים נוצרים באמצעות וורדפרס. אז האבטחה של אתר האינטרנט או הבלוג של Word Press הינה קריטית.

שני תוספי אבטחה מגניבים מאוד לבלוגרים המשתמשים בוורדפרס זמינים. תארו לעצמכם את התרחיש הזה. יום אחד אתה מתעורר והבלוג שלך נפרץ וכל מאמר נעלם. תודה לאל על גיבויים. זה יכול להיות הרה אסון אם מישהו יצליח לפרוץ לאתר וורדפרס שלך. SecureWP ו- WSDSecurity הם שני תוספים שניתן להשתמש בהם בשיתוף פעולה והם נותנים לך אבטחה מוגברת לבלוג וורדפרס שלך.

 1. מחולל הסיסמאות יוצר סיסמאות מאובטחות במיוחד שאף אחד לא יכול לנחש. אם יש לך מנהל מערכת שיש לו גישה מלאה לחשבונך, עליך להקפיד ליצור סיסמאות מאובטחות במיוחד.
 2. הרבה האקרים משתמשים במערכות חכמות. הם נכנסים לבלוג וורדפרס ומסתכלים על קוד המקור כדי שיוכלו לדעת איזו גירסה של וורדפרס מפעילה הבלוג שלך. תוספים אלה מבטלים את גרסת וורדפרס מקוד המקור שלך. האקרים מנסים לנצל אתגרים של גרסת וורדפרס שלך, ולכן על ידי ביטול גרסת וורדפרס מהקוד שלך, קשה ביותר להתקפות אוטומטיות למקד את הבלוג שלך.
 3. כאשר אתה מנסה להיכנס ל- WordPress עם הסיסמה הלא נכונה, הוא יוצר תגובה. מערכות אוטומטיות אלה מחפשות את התגובות האלה בניסיון לפרוץ לבלוג שלך. תוספים אלה מסירים את התגובה הזו לחלוטין. במקום זאת הם מצלצלים או ממצמצים את מסך הכניסה כך שאתה, כמשתמש, יודע שיש לך את הסיסמה הלא נכונה, אך מכונה או כלי תוכנה לא ידעו כי לכן, ניסיונות הפריצה האוטומטיים מצטמצמים.

שיווק בפייסבוק בפלטפורמת מובייל

ארבע מאות ושמונים ושמונה מיליון אנשים משתמשים בנייד של פייסבוק מדי חודש. זה גדול מכל האוכלוסייה בארצות הברית. בנוסף, שלוש מאות מיליון תמונות מועלות לפייסבוק מדי יום. קרוב למיליארד חברים מצלמים ומעלים אותם לפייסבוק באמצעות הטלפון החכם שלהם. לאנשים יש פייסבוק בטלפון החכם שלהם ובודקים את פייסבוק כשהם בתור מחכים לקפה, תקועים בתנועה, ועושים את זה כמעט בכל מקום, זה הופך את משתמשי הסלולר לחשובים מאוד עבור פייסבוק. מחצית מכמעט מיליארד משתמשי פייסבוק משתמשים בפייסבוק באמצעות המכשיר הנייד שלהם והם למעשה פעילים פי שניים ממשתמשים שאינם ניידים.

לאנשים יש נטייה לעולם לא לצאת מביתם ללא המכשיר הנייד שלהם. אלו חדשות נפלאות לבעלי עסקים! ככל שאתה כבעל עסק יכול להעביר את המסר שלך מול אותם משתמשים שנמצאים בקשר מתמיד עם מעגל החברים שלהם, כך ייטב. השיווק עבר מניסיון להעביר את המסר שלך מול אנשים בתקופות מסוימות להפוך לחלק מורכב מהחוויה החברתית שלהם. מודעות נכנסות דרך עדכון החדשות שלהן והמשתמשים אפילו לא יודעים שמה שהם מסתכלים עליהם הם מודעות. שיעור הקליקים של מודעות פייסבוק לנייד גבוה פי 4 בהשוואה לטוויטר!

פייסבוק, אינסטגרם ומצלמות

בעבר נקודת התורפה של פייסבוק הייתה ניידת. הם עמדו מאחורי כדור השמונה לפיתוח אפליקציה חזקה ולכן עם רכישת אינסטגרם, פייסבוק לקחה את ההובלה בשוק זה. זה מראה לשוק שפייסבוק רצינית בנוגע לניידים. אינסטגרם היא אפליקציה לנייד בלבד. עליך לצפות בתמונות באמצעות שותף אינסטגרם, אך ייתכן שפייסבוק תציג פרופיל Instagram.com שבו משתמשים יכולים לשתף את התמונות שלהם דרך האינטרנט. זו יכולה להיות רשת חברתית חדשה לגמרי כמו פינטרסט.

סטיב ג’ובס היה מנטור של מארק צוקרברג ועל פי השמועות פייסבוק תצא עם טלפון חכם משלהם. הם יכולים להוציא עלה מהספר של אפל ולעבוד על שוק חדש לגמרי בתעשיית הטלפונים החכמים. זה יהיה שוק מפתחים חדש וניתן לביצוע. בשלב כלשהו יהיו יותר מנויים לטלפונים ניידים מאשר אנשים בעולם. כל העולם בידך עם טלפון חכם. אתה יכול לבדוק את הדואר האלקטרוני שלך, להיכנס עם חברים, לצפות בחדשות, להשתמש באפליקציות כדי לעשות כמעט כל דבר. זה רק הולך לגדול וזה דבר נפלא לחיבור בין אנשים בעולם. האפליקציה לנייד של פייסבוק עדיין מוגבלת יחסית. לדוגמה, אינך יכול לשתף עם האפליקציה. אז, אנשים רבים משתמשים בספארי כדי לצפות בפייסבוק בטלפון החכם שלהם ולגשת לרשת המדיה החברתית כך. פייסבוק עשויה בהחלט להסתכן בשוק החומרה בעתיד הקרוב כדי לצבור עוד יותר נתחי שוק בשוק הניידים שצומח באופן בולט.

אפליקציית מנהל הדפים בפייסבוק

מנהל דפי פייסבוק הוא דרך מצוינת לנהל מספר דפים. תוכל לקבל גישה לדף שלך במהירות, לפרסם תוכן ולענות במהירות להערות ולנהל אותן. זה מאוד מועיל לבעלי עסקים ויזמים. העדכון האחרון לאפליקציות פייסבוק iOS ו- Android יאפשר לך כעת לתייג את חבריך בהודעות סטטוס והערות. ניתן להפעיל את הפיצ’ר, שכבר מזמן זמין באתר פייסבוק, על ידי הקלדת „@“ ואחריו שם החבר שברצונך לתייג בהערה שלך או בעדכון הסטטוס. אתה יכול להשתמש בתכונה זו ב- iPhone, iPod Touch, iPad או כל מכשיר אנדרואיד שמריץ את הגרסה העדכנית ביותר של אפליקציית Facebook. התכונה הגדולה ביותר שעדיין חסרה באפליקציית פייסבוק לנייד היא שיתוף. המשמעות היא שחצי מיליארד אנשים ביום אינם מסוגלים לשתף משהו במכשיר הנייד שלהם.

טיפים לשיווק לעסקים

משתמשי מובייל צריכים להיות מעורבים ומתייחסים אליהם בצורה שונה. הכל קשור לתוכן. משתמשי מובייל כברירת מחדל להזנת החדשות כך שככל שתוכל להיות מפיק תוכן יעיל כך ייטב.

 • פוסטים קצרים טובים יותר – 160 תווים או פחות
 • תהיה משעשע
 • השתמש בתמונות
 • שאל שאלות קצרות ומתוקות
 • כלול קריאה לפעולה כגון „אהבתי“ או „הוסף הערה“ או „לחץ כאן“.

עסקים מקומיים ושיווק נייד בפייסבוק

במשך הזמן הארוך ביותר, אנשים יכלו לערוך עסקת צ’ק-אין. הצעות זמינות רק אם יש לך דף מקום. אך אם אין לך דף מקום ואינך יכול להגדיר הצעה, תוכל במקום זאת לפרסם מעת לעת עדכון סטטוס, למשל, „האם אתה קורא זאת בטלפון הנייד שלך, היכנס לאטה חינם“. כל אחד מאנשי הצוות שלך צריך לדעת את כל הפריטים של מה שהחברה שלך עושה ברשתות החברתיות. הציעו קופון במקום אם אנשים מבצעים צ’ק-אין. עודד מבקרים לצלם את עצמם בחנות שלך ולפרסם אותה בפייסבוק. זה יכול ללכת רחוק ולגרום לאנשים להתרגש אם הם יראו את החברים שלהם בחנות.

פייסבוק ועתיד השיווק

היו הרבה שינויים עם פייסבוק מאז שהפכה לציבורית. חלק מהשינויים כוללים „פוסטים מקודמים“ וקשה יותר להיכנס לעדכון החדשות. Edgerank הוא האלגוריתם שכל התוכן עובר בפייסבוק. התוכן עובר דרך מסנן Edgerank, וכך נקבע איזה תוכן יופיע בפיד החדשות. בסופו של דבר, פייסבוק אומרת שהם רק יציגו את התוכן שלך בממוצע עד שישה עשר אחוזים מהמעריצים שלך. עם זאת, ישנם כמה כלים שיכולים להגדיל את הנראות שלך בפייסבוק.

 • מודעות
 • רשימות חברים
 • רשימות ריבית
 • סיפורים ממומנים
 • פוסטים מקודמים
 • Reach Generator מבטיח עד שבעים וחמישה אחוזים מהתוכן שלך

כמשווק, אתה יכול לבצע בדיקות מפוצלות ולהקצות תקציב כדי לראות מה יעבוד עבורך:

 • או סיפור ממומן שהוא פוסט שנעשה בדף המעריצים שלך והופך למודעה
 • פוסטים מקודמים שיהיו גלויים למשתמשי מובייל ויתנו להם יותר נראות בפיד החדשות, וזה מה שאנשים מסתכלים במכשיר הנייד שלהם.

יש כמה דרכים יצירתיות לעקוף את זה. דפי מעריצים כמו ג’ורג ‚טייקי (שחקן) הוא דף בעל מעקב פנומנלי ובעל שיעור מעורבות גבוה מאוד. למד דפי מעריצים שמצליחים וצפה בדף שלהם כדי לראות כיצד מותגים אלה משיגים מעורבות מעריצים. אנשים בפייסבוק רוצים לדעת שיש מאחורי המותג בן אנוש אמיתי.

בעלי עסקים השקיעו השקעה עצומה ביצירת קהל מעריצים. אנשים הביעו דאגה ותסכול הנובעים מכך שפייסבוק מבקשת כעת השקעה נוספת כדי שהתוכן שלך יהיה גלוי ליותר משישה עשר אחוזים. ליד כל פוסט בפייסבוק, ניתנת לך האפשרות לשלם כדי שהפוסט שלך יהיה גלוי יותר. הבעיה המכנה הגדולה היא כאשר לחברות יש קהל מעריצים עצום, כך שאם אותו אדם לא יתקשר באופן קבוע עם דף המעריצים, הן לא יראו את התוכן. זה יכול להיות יקר מאוד לקדם פוסט, לפעמים משלוש מאות עד חמש מאות דולר לפוסט.

מדוע שתשתמש בפוסט מקודם בפייסבוק?

אם יש לך וובינר או אירוע מיוחד שעולה פוסט מקודם יכול להיות אופציה טובה. חלק מהחברות הצליחו להכפיל את טווח ההגעה שלהן, להגדיל את המעורבות בפוסטים המקודמים. אם לדף יש מספר אוהדים נמוך או שיש לו ציפוי או שיעור מעורבות נמוך כמו פחות משני אחוזים, כדאי לשחק עם פוסטים מקודמים כדי לראות אם זה יתרון ראוי. תוכל להגיע טוב יותר למשתמשי הנייד באמצעות פוסט מקודם.

טיפים לאירוח אתרים לנראות בפייסבוק

אם אתה כמו רוב בעלי העסקים, יש לך אתר אינטרנט או בלוג המשמש יעד אולטימטיבי למבקרים. יש אנשים שקוראים לזה „אתר הכסף“ שלהם. דף מעריצים בפייסבוק לעסק שלך יכול להעביר מבקרים לאתר או לבלוג שלך, שם מקווה שאורח זה יבצע את מד“א (הפעולה הרצויה ביותר) כגון הצטרפות לרשימת הדואר האלקטרוני שלך או רכישת מוצר. לכן, כבעל עסק, חובה להשאיר אתר אינטרנט או בלוג מקצועי למראה מקצועי. ניתן לעשות זאת באמצעות חשבון אירוח אתרים באמצעות חברת אחסון מכובדת המציעה כלים כגון מערכות ניהול תוכן של וורדפרס, ג’ומלה או דרופל ליצירת נוכחות מרתקת באינטרנט.


Source by Stephanie Rosendahl

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments